Jak se vyrábí šperky u nás

Vše nejdříve pořádně navrhneme

Nejdříve je návrh šperku, který se bude vyrábět. Našim zákazníkům se snažíme vyhovět ve všech směrech, které jsou ale v rámci možností reálné. Vždy po dohodě nalezneme cíl šperku, který je po realizaci dokonalý a jedinečný. Hlavní důvod je následný, že zákazník je spokojen s výslednou prací. Pokud není šperk skladem, tak výroba jednoho šperku trvá cca 4 týdny, ale záleží na požadavku výroby šperku. Vždy se snažíme vyhovět a dodržet domluvený termín.

výroba šperku

Vybereme ten správný a domluvený materiál a začne výroba jedinečného šperku. Vždy pracujeme jen s kvalitními materiály a i při nákupu materiálu provádíme pravidelné zkoušky dle zákona. Náš materiál je pravidelně testován.

finální výsledky

Po návrhu a výrobě, se zrodí šperk, který je jedinečný a originální. Tento šperk Vám vyhotoví pouze zlatník, který miluje svou práci a hlavně naslouchá svému zákazníkovi. Šperk je vyroben pro dlouhou dobu a tyto šperky se někdy předávají z generace na generaci. Je to i investice do budoucna, ale hlavně má udělat radost tomu, koho bude šperk zdobit.

Video